Kontakt

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące działania funkcjonalności Systemu P1 lub napotkałeś błąd, koniecznie daj nam o tym znać za pomocą formularza zgłoszeniowego problemów.

Aby sprawnie przekazać informacje:

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PROBLEMÓW

Lista kontaktowa dla wszystkich prowadzonych projektów

Dla Twojej wygody i pewności, że zgłoszenie zostanie przekazane odpowiedniemu zespołowi, dla każdego projektu/programu prowadzonego przez Ministerstwo Zdrowia utworzyliśmy osobne adresy kontaktowe. Ich listę publikujemy na stronie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

PRZEJDŹ DO LISTYkontaktowej dla wszystkich projektów

Napisz do nas

Masz pytania lub sugestie dotyczące działania portalu e-zdrowie? Napisz do nas. Odpowiemy na każdy nurtujący Cię temat i chętnie odniesiemy się do wszystkich pomysłów na rozwój naszych usług.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zgodnych treścią z wybranym tematem rozmowy. Pytania dotyczące Systemu P1 i problemy z  jego działaniem prosimy przesyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego problemów.

Wybierz temat rozmowy

Wpisano maksymalną ilość znaków (max. 30000 znaków)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przesłania pytań i sugestii do portalu e-zdrowie. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób korzystających z formularza kontaktowego

Dane teleadresowe

Logo Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia Logo Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia ul. Stanisława Dubois 5A 00-184 Warszawa tel: +48 22 597 09 27 e-mail: biuro@csioz.gov.pl Sekretariat czynny: pon - pt w godzinach 8:00 - 16:00